OBVESTILO O MOTENI OSKRBI S PITNO VODO OBČINA STARŠE 30.8.2022

Komunalno podjetje Ptuj d.d. bo v sodelovanju z občina Starše, dne 30. avgusta 2022 izvajalo izpiranje vodovodnih cevovodov na področju občine Starše, razen naselja Zlatoličje. Cilj izpiranja je odstranitev čim večje količine usedlin iz cevovodov, da se zmanjša možnost kasnejšega naključnega dvigovanja usedlin.

Posledica tega načrtnega izpiranja bo lahko motna voda na dan izpiranja in nekaj naslednjih dni. Če na pipah zaznate motno vodo, pustite vodo teči vsaj 15 minut.

Če voda po 15 minutah še ne bo bistra, pokličite našo dežurno službo na 041 760 892, da bodo izvedli dodatno izpiranje v vaši bližini.

Ob izvajanju izpiranja ne bo prišlo do zunanjega onesnaženja vode. Voda bo mikrobiološko še vedno neoporečna, za uporabo pa jo bo morda potrebno prefiltrirati skozi gazo ali čisto krpo.

Za povzročeno nevšečnost se vam vnaprej opravičujemo.

Komunalno podjetje Ptuj, d.d.